Реєстрація


Традиції - Дошка

  • Павло Степанович
   Павло Степанович ділиться

   Трипільські відьми https://na-skryzhalyah.blogspot.com/2017/04/blog-post_0.html?m=1 #культура #Україна

   Трипільські відьми

   na-skryzhalyah.blogspot.com

   В ті далекі часи на землі панував матріархат. Жінки по праву займали чільні місця в роду, адже їм дана найвища влада — влада дар...

   • Павло Степанович
    Павло Степанович ділиться

    Портрет молодої гуцулки з околиць с. Жаб`є (суч. м. Верховина, Ів.-Франків. обл.). Світлина Миколи Сеньковського ~ 1935 р #UKraine
    https://www.facebook.com/ukrainica/

    Українці. Хто ми та які ми.

    www.facebook.com

    Українці. Хто ми та які ми.1713 харесвания · 1478 говорят за това.Спільнота створена для обміну та поширення українознавчої інформації. Насамперед...

    • Павло Степанович
     Павло Степанович ділиться

     Дідова хатчина збирає кошти на "Спільнокошті"

     Дідова Хатчина

     youtu.be

     Підтримайте Дідову Хатчину на Спільнокошті!)

     • Павло Степанович
      Павло Степанович додає 1 фото

      Страсна п’ятниця: традиції і народні повір’я

      Страсна п’ятниця – день винятковий, тому що в цей день не здійснюють літургію.

      У цей день потрібно утримуватися від вживання їжі до винесення Плащаниці , а після цього можна їсти лише хліб і пити тільки воду.

      Звичаї і традиції Страсної п’ятниці

      У багатьох регіонах в Страсну п’ятницю необхідно пекти паски. І хоча церква рекомендує завершити приготування пасхального столу в Великий четвер, народні повір’я рекомендують фарбувати яйця і пекти паски саме в п’ятницю.

      Перед роботою обов’язково прочитайте молитву Отче наш, а потім, коли сказавши “Господи, благослови” починайте замішувати тісто. Також необхідно пам’ятати, щоб паска вийшла пишною і смачною, ніхто не повинен бачити тісто, а коли вона буде випікатися в духовці, не можна голосно розмовляти і грюкати дверима.

      У цей день категорично забороняється працювати по дому. Прибирання повинне бути закінчене в Чистий четвер. Ті, хто займається пранням, прибиранням, шиттям в цей день беруть на себе великий гріх – необхідно тільки поститися і молитися, згадуючи страждання Христа.

      Великим гріхом вважається робота на землі. У цей день не можна нічого садити. Кажуть, що якщо посіяти пшеницю або посадити щось в цей день – врожаю не буде.

      У Страсну п’ятницю необхідно утриматися від вживання алкоголю і плотських утіх. Люди, які напиваються в цей день ризикують стати алкоголіками. Діти, які були зачаті в Страсну п’ятницю народжуються хворими або в майбутньому стають злочинцями.

      Щоб зберегти здоров’я необхідно відмовитися в Страсну п’ятницю від стрижки, фарбування волосся і взагалі будь-яких косметичних процедур.

      Також якщо день народження або особисте свято випадає на цей день, то його краще перенести. Веселитися в день всесвітньої скорботи абсолютно не вітається.

      #culture #Ukraine #traditions

      • Павло Степанович
       Павло Степанович ділиться

       Традиції українського сексу #sex #culture #Ukraine #Traditions

       Таємниці українського сексу | 16 хв.

       youtu.be

       Дипломная работа студентов курса "Интершкола", 2010 г. Сценарий: Юлия Прокопенко, Светлана Марочко Режиссер-постановщик: Дмитрий Тышкевич Режиссер: Сергей Ви...